Jednoduchý fakturačný program

Bezplatné vzory faktúr


1. Vzory faktúr PDF
2. Vzory faktúr HTML
3. Vzory faktúr Word(.dotx, .doc) / Google docs
4. Vzory faktúr Excel(.xls) / Google sheets

1. Vzory faktúr PDF:

faktúra vzor FAKTÚRA VZOR (pdf)

2. Vzory faktúr HTML:

vzorova faktúra VZOROVA FAKTÚRA (html)

3. Vzory faktúr Word(.dotx, .doc) / Google docs:

faktúra vzor doc FAKTÚRA VZOR DOC (word) vzor prazdna faktúra na stiahnutie VZOR PRAZDNA FAKTÚRA NA STIAHNUTIE (word) zálohová faktúra vzor ZÁLOHOVÁ FAKTÚRA VZOR (word) vzor faktúry živnostník sk VZOR FAKTÚRY ŽIVNOSTNÍK SK (word) proforma faktúra vzor Slovensko PROFORMA FAKTÚRA VZOR SLOVENSKO (word) faktúra za stavebné práce vzor FAKTÚRA ZA STAVEBNÉ PRÁCE VZOR (word) storno faktúry vzor STORNO FAKTÚRY VZOR (word) zahraničná faktúra a DPH vzor ZAHRANIČNÁ FAKTÚRA A DPH VZOR (word) zjednodušená faktúra vzor ZJEDNODUŠENÁ FAKTÚRA VZOR (word) faktúra vzor neplatca dph FAKTÚRA VZOR NEPLATCA DPH (word) predfaktúra vzor PREDFAKTÚRA VZOR (word) tlačivo faktúry TLAČIVO FAKTÚRY (word) platca dph fakturuje neplatcovi DPH PLATCA DPH FAKTURUJE NEPLATCOVI DPH (word) vzor faktury SZCO VZOR FAKTURY SZCO (word) fakturacne udaje vzor FAKTURACNE UDAJE VZOR (word) faktúra po anglicky vzor FAKTÚRA PO ANGLICKY VZOR (word)

4. Vzory faktúr Excel(.xls) / Google sheets:

faktúra xls vzor FAKTÚRA XLS VZOR (excel) faktúra do zahraničia vzor FAKTÚRA DO ZAHRANIČIA VZOR (excel) faktúra za ubytovanie vzor FAKTÚRA ZA UBYTOVANIE VZOR (excel) faktúra za vykonanú pracu vzor
FAKTÚRA ZA VYKONANÚ PRACU VZOR (excel) odberateľská faktúra vzor ODBERATEĽSKÁ FAKTÚRA VZOR (excel) ťarchopis vzor ŤARCHOPIS VZOR (excel) nie som platca DPH faktura vzor NIE SOM PLATCA DPH FAKTURA VZOR (excel) faktúra bez dph vzor FAKTÚRA BEZ DPH VZOR (excel) neplatca DPH fakturuje platcovi DPH vzor NEPLATCA DPH FAKTURUJE PLATCOVI DPH VZOR (excel) faktúra za predaj auta vzor FAKTÚRA ZA PREDAJ AUTA VZOR (excel) dobropis k faktúre vzor DOBROPIS K FAKTÚRE VZOR (excel) faktúra online tlačivo FAKTÚRA ONLINE TLAČIVO (excel) čo má obsahovať faktúra vzor ČO MÁ OBSAHOVAŤ FAKTÚRA VZOR (excel) faktúra fyzicka osoba vzor Slovensko FAKTÚRA FYZICKA OSOBA VZOR SLOVENSKO (excel) faktúra formulár FAKTÚRA FORMULÁR (excel) faktúra za služby vzor Slovensko FAKTÚRA ZA SLUŽBY VZOR SLOVENSKO (excel) vystavenie faktúry vzor VYSTAVENIE FAKTÚRY VZOR (excel) faktúra šablóna Slovensko FAKTÚRA ŠABLÓNA SLOVENSKO (excel) vypisovanie faktury vzor VYPISOVANIE FAKTURY VZOR (excel) preddavková faktúra vzor PREDDAVKOVÁ FAKTÚRA VZOR (excel)

Výhody používania správneho vzoru faktúry

Vedeli ste, že faktúru môžete využiť na budovanie pevnejších vzťahov s klientmi?

Vaše faktúry sú viac ako len oznámenie o vyúčtovaní. V tomto článku opíšeme niekoľko úžasných spôsobov, ako dosiahnuť, aby sa vaši klienti cítili docenení a mali ešte väčší záujem o využívanie vašich služieb.

Výhody uvedené v tomto článku môžete využívať, ak používate správny vzor faktúry s vlastnosťami, ktoré vám umožnia pozitívne prezentovať vašu značku.

Zanechajte v klientovi dobrý dojem z vašej značky

Noví klienti môžu znovu využiť vaše služby, ak na nich urobíte dobrý dojem už pri prvej zákazke.

Na tento účel sú určené faktúry s preddefinovaným vzorom. Mali by ste používať faktúru, ktorá disponuje funkciou umožňujúcou zanechať klientovi osobnú poznámku.

Vždy by ste mali využiť poznámkové políčko na zanechanie odkazu, v ktorom klientovi poďakujete a oceníte ho za jeho priazeň.

Začlenenie fakturácie do stratégie budovania značky

Správne zvolený vzor faktúry, by vám mal poskytnúť možnosť vytvárať krásne a prispôsobené faktúry, ktoré odrážajú vizuálnu podobu vašej značky.

Správna voľba vzoru faktúry sa vyplatí

Je ťažké predvídať, kde sa váš klient bude nachádzať, keď dostane vašu faktúru a pokúsi sa ju zobraziť.

Aby to bolo pre klientov jednoduché a pohodlné, mali by ste použiť vzor faktúry, ktorý je prispôsobivý. Ide o vzory faktúr, ktoré sa dajú bez problémov zobraziť na mobilných zariadeniach alebo počítačoch.

Dobré vzory faktúr majú tiež funkcie, ktoré umožňujú klientovi zobraziť dokument ako jednu stránku, ktorá obsahuje záložku na pohodlné schválenie platby.

Získajte spätnú väzbu od svojich klientov

Dobrý vzor faktúry by mal obsahovať funkciu, ktorá umožní vašim klientom ohodnotiť vaše služby. Hodnotiť sa dá na päťhviezdičkovej stupnici alebo formou krátkej poznámky, ktorá informuje o tom, či je klient spokojný s vašou prácou.

Spätnú väzbu od klientov môžete využiť na zlepšenie svojho podnikania. Klienti ocenia možnosť uviesť, ako im vaše služby pomohli dosiahnuť ich ciele.

Aby vám vaši klienti mohli dať spätnú väzbu, budú musieť vedome premýšľať o svojich skúsenostiach s využívaním vašich služieb. Tento myšlienkový proces im ešte viac vryje do pamäti vašu značku a zvýši pravdepodobnosť opätovného nákupu.

Motivujte klientov k tomu, aby vás odporúčali

Spokojných klientov môžete nenápadne vyzvať, aby vašu firmu odporučili iným. Ide o stratégiu na zvýšenie počtu vašich zákazníkov. Na dosiahnutie tohto cieľa môžete do faktúry zahrnúť chytľavé slogany alebo marketingové frázy.

Zákazníci, ktorí prichádzajú do vašej firmy na základe odporúčania, očakávajú tie najlepšie výsledky a je pravdepodobnejšie, že sa stanú dlhodobými zákazníkmi.

Propagujte svoje služby pomocou faktúr

Pomocou faktúry môžete kreatívne upsellovať ďalšie služby, ktoré poskytujete. Upselling spočíva v informovaní vašich klientov o ďalších službách, o ktoré by mohli mať záujem. Pomocou správneho vzoru faktúry, môžete vhodne zacieliť svoj marketing a zvýšiť tak svoje zisky.

Faktúry môžete použiť aj na poskytovanie zliav pri opakovaných nákupoch. Ešte ste nevyužívali tieto výhody? Žiaden strach, tento trend môžete ľahko dobehnúť.

Najprv musíte urobiť zmenu a začať používať intuitívny vzor faktúry, ktorý urobí na vašich klientov dojem a motivuje ich k opätovnému návratu. Ponúkame širokú škálu vzorov faktúr, ktoré splnia všetky vaše podnikateľské potreby:

1. Vzory faktúr PDF
2. Vzory faktúr HTML
3. Vzory faktúr Word(.dotx, .doc) / Google docs
4. Vzory faktúr Excel(.xls) / Google sheets