Jednoduchý fakturačný program

Bezplatné vzory cenových ponúk


1. Vzory cenových ponúk PDF
2. Vzory cenových ponúk HTML
3. Vzory cenových ponúk Word / Google docs
4. Vzory cenových ponúk Excel / Google sheets

1. Vzory cenových ponúk PDF:

cenová ponuka vzor CENOVÁ PONUKA VZOR (pdf)

2. Vzory cenových ponúk HTML:

3. Vzory cenových ponúk Word / Google docs:

cenová ponuka vzor doc CENOVÁ PONUKA VZOR DOC (word) cenová ponuka online vzor CENOVÁ PONUKA ONLINE VZOR (word) cenová ponuka tlačivo CENOVÁ PONUKA TLAČIVO (word) cenová ponuka vzor listu CENOVÁ PONUKA VZOR LISTU (word) cenová ponuka stavebných prác vzor CENOVÁ PONUKA STAVEBNÝCH PRÁC VZOR (word)

4. Vzory cenových ponúk Excel / Google sheets:

cenová ponuka vzor xls CENOVÁ PONUKA VZOR XLS (excel) obchodný list ponuka vzor OBCHODNÝ LIST PONUKA VZOR (excel) indikatívna cenová ponuka vzor INDIKATÍVNA CENOVÁ PONUKA VZOR (excel) obchodná ponuka vzor OBCHODNÁ PONUKA VZOR (excel) cenová ponuka po anglicky vzor CENOVÁ PONUKA PO ANGLICKY VZOR (excel)

VITAJTE NA NAŠEJ STRÁNKE S BEZPLATNÝMI VZORMI CENOVÝCH PONÚK

Tu môžete získať 11 bezplatných vzorov cenových ponúk vo formátoch PDF, Excel, Word a Google docs / sheets. Všetky šablóny si môžete stiahnuť, upraviť a prispôsobiť.

Čo je vzor cenovej ponuky?

Vzor cenovej ponuky je štandardné usporiadanie, ktoré obsahuje informácie v požadovanej a štruktúrovanej podobe. Vzor cenovej ponuky možno použiť ako referenčný dokument na vytváranie cenových ponúk. Vo všeobecnosti sú súčasťou vzoru cenovej ponuky tieto základné údaje:

Ako vytvoriť vzor cenovej ponuky

 1. 1. Vyberte si vzor cenovej ponuky
 2. 2. Stiahnite si ho
 3. 3. Vymeňte logo
 4. 4. Vyplňte svoje firemné údaje

Ako vytvoriť vzor cenovej ponuky pre Excel a Google Sheets

 1. 1. Vyberte si vzor cenovej ponuky označený ako “Excel / sheets“
 2. 2. Stiahnite si ho
 3. 3. Vymeňte logo
 4. 4. Vyplňte svoje firemné údaje

Ako vytvoriť vzor cenovej ponuky pre Word a Google Dokumenty

 1. 1. Vyberte si vzor cenovej ponuky označený ako “Word / docs“
 2. 2. Stiahnite si ho
 3. 3. Vymeňte logo
 4. 4. Vyplňte svoje firemné údaje

Aký je najlepší vzor cenovej ponuky zadarmo?

Odporúčame použiť náš vzor cenovej ponuky vo formáte PDF zadarmo, pretože je to náš najobľúbenejší vzor cenovej ponuky. Najlepší spôsob, ako vytvárať a spravovať cenové ponuky, je používať náš jednoduchý program na vytváranie cenových ponúk a fakturáciu. Prípadne môžete použiť editor PDF na ručné vyplnenie vzoru cenovej ponuky.

Výhody používania profesionálneho vzoru cenovej ponuky

Cenová ponuka je odborne vypracovaný dokument, ktorý zobrazuje odhad celkových nákladov na služby, ktoré poskytujete.

Tieto vzory sa hodia na zasielanie cenovej ponuky vašim potenciálnym klientom. Jednotlivci alebo značky, ktoré potrebujú vaše služby, tak môžu zvážiť vašu cenovú ponuku, ktorá obsahuje predpokladané náklady spojené s využitím vašich služieb.

Namiesto toho, aby ste sľubovali, že odvediete vynikajúcu prácu, je zaslanie cenovej ponuky proaktívnym krokom, ktorý klienta presvedčí, že ste pripravený začať pracovať na projekte.

Čo sa týka cenovej ponuky z hľadiska právne záväzného dokumentu, ktorý predstavuje dohodu o rozpočte na realizáciu zákazky, vaša cenová ponuka práce je platná až vtedy, keď ju klient schváli. Preto je nevyhnutné, aby ste použili vzor profesionálnej cenovej ponuky, ktorý u potenciálneho klienta vyvolá dobrý dojem o vašich službách.

Aké charakteristiky má vzor cenovej ponuky?

Všetky typy obchodných spoločností potrebujú profesionálny vzor cenovej ponuky. Vďaka nemu je možné poslať klientom odhad nákladov na projekt. Vzory cenových ponúk je možné prispôsobiť tak, aby zodpovedali typu zákazky, ktorú ponúkate.

Toto sú základné charakteristiky vzoru profesionálnej cenovej ponuky:

Výhody používania profesionálneho vzoru cenovej ponuky

Tu sú hlavné dôvody, prečo by ste mali používať vzor cenovej ponuky; Hľadáte vzor cenovej ponuky pre svoje podnikanie? Máme širokú ponuku vzorov profesionálnych cenových ponúk pre úspešné podnikanie:

1. Vzory cenových ponúk PDF
2. Vzory cenových ponúk HTML
3. Vzory cenových ponúk Word / Google docs
4. Vzory cenových ponúk Excel / Google sheets