Jednoduchý fakturačný program

Jednoduchý fakturačný program

Online fakturačný program Inv24 - bezplatné, jednoduché a najlepšie riešenie
DEMO REGISTRÁCIA
Od roku 2008 nám pri vytváraní a odosielaní faktúr dôveruje viac ako 40 000 malých podnikov!
Fakturácia
rýchla a jednoduchá
Správa zákazníkov
jednoduchá databáza zákazníkov
Zásoby
databáza produktov a služieb
Štatistiky
užitočný prehľad údajov

Inv24 vznikol v roku 2008 ako úplne bezplatný online program na fakturáciu, ktorý sa spočiatku používal pre interné potreby malej európskej spoločnosti. V tom istom čase sme sa rozhodli sprístupniť ho aj ostatným užívateľom ako freeware. Keďže si užívatelia Inv24 rýchlo obľúbili, začali sme dostávať viaceré návrhy na jeho vylepšenie. To nás motivovalo k vytvoreniu doplnkového plateného programu a vynaloženiu ďalších zdrojov na jeho vylepšenia.


Inv24 je špeciálne navrhnutý pre malých podnikateľov, ktorí si fakturáciu radšej robia sami. Jeho používanie je veľmi jednoduché a nevyžaduje technické ani účtovnícke znalosti. Inv24 je plne prispôsobený pre viac ako 30 krajín a evidujeme viac ako 40 000 registrovaných firiem z celého sveta, najmä z Európy, Severnej Ameriky a Austrálie.


Našimi hlavnými prioritami sú jednoduchosť používania, praktickosť, bezpečnosť a diskrétnosť, preto vynakladáme všetko úsilie na to, aby sme fakturáciu urobili čo najjednoduchšou. Vaše údaje sú spoľahlivo uchovávané, nepodnikáme s nimi žiadne ďalšie kroky a neposkytujeme ich tretím stranám. Môžete si byť istí, že vaše údaje sú uložené na spoľahlivom mieste a sú dobre chránené prísnymi európskymi právnymi predpismi.


INVOICE24 OÜ
Väike-Ameerika 8, 10129 Tallinn
Org nr: 12544478

Inv24® je na Slovensku registrovaná ochranná známka. Číslo ochrannej známky: 018535327


Kontaktujte nás


Inv24 review Veronika Hudecová
Dopravné služby
Vďaka organizácii faktúr v Inv24, už nezmeškám ani jedinú platbu.
Inv24 review Juraj Dudek
Stavebné služby
Inv24 mi veľmi vyhovuje. Vďaka automatizovanej fakturácii som optimalizoval všetky obchodné procesy.
Inv24 review Peter Bórik
Autoservis
Neexistuje jednoduchší program ako Inv24. Stačí pár klikov a faktúry sú hotové. Je to najlepší online fakturačný program!